Podwajaj zyski jako freelancer cz. 1 - cel finansowy i wartość klienta

Witaj w serii trzech podcastów, w których gościmy ekspertkę od freelancingu - Agnieszkę Skupieńską. W tym cyklu będziemy rozmawiać o tym jak podwajać swoje zyski jako freelancer.

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy i tym dlaczego ważne jest mieć cel finansowy i jak to wpływa na strategie naszego biznesu oraz nasze działania.
Porozmawiamy też o tym czym jest Customer Lifetime Value - po co się tego używa, jak się to liczy i jak to sensownie wykorzystać w naszym biznesie

Kup książkę Freelancer 2.0

#Kursoksiążką to połączeniem książki i kursu. Znajdziesz w niej pobudzające do myślenia ćwiczenia i wskazówki, miejsce na notatki i... kilkadziesiąt podpowiedzi na to, jak zwiększyć swój przychód w solobiznesie! Część sprawdzi się dla osób działających online, inne - gdy spotykasz się ze swoim klientem na żywo. Wszystko poparte przykładami z polskiego rynku wraz z namiarami na ludzi, którymi warto się inspirować.

Z tą kursoksiążką:

✅ przeprowadzisz audyt swojej działalności freelancerskiej - jakie usługi wykonujesz, a jakimi nie chcesz się zajmować, dla jakich klientów pracujesz i kto jest Twoim idealnym klientem, ile czasu poświęcasz na pracę, ile na obsługę działalności oraz ile zarabiasz miesięcznie, a ile w przeliczeniu na godzinę?
✅ poznasz cztery metody zwiększania przychodu - dzięki wdrożeniu nawet jednej z nich można z freelancera, który żyje od zlecenia do zlecenia, stać się specjalistą, który nie martwi się o płynność finansową.
✅ dowiesz się, jak zapewnić sobie dodatkowe źródła dochodu - znajdziesz pomysły na skalowanie swojego biznesu i oderwanie zarabiania od czasu pracy.

Kup taniej w pakiecie

W pakiecie taniej! 

Kup książkę Freelancer 2.0 w pakiecie z miesięczną subskrypcją Tribi na 30 dni już dziś i korzystaj z wyselekcjonowanych treści stworzonych przez nasze edukatorki i edukatorów, którzy mają nie tylko ogromną wiedzę, ale i wieloletnie doświadczenie. Bo wie(rzy)my, że od takich uczyć się najlepiej. 

Created with