SZCZEGÓŁY KURSU

Selfpublishing od A do Z

Ten kurs został stworzony dla wszystkich tych, którzy chcą wydać swoją książkę, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Nauczysz się, jakie kroki podjąć w odpowiedniej kolejności, a co więcej, dowiesz się, jak osiągnąć te cele skutecznie... i przyjemnie. Po ukończeniu tego kursu żadna sytuacja wydawnicza nie będzie Ci straszna. Nie czekaj dłużej i dołącz do nas już teraz!

Co zawiera kurs?

  • 7 merytorycznych modułów w formacie video, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces selfpublishingu
  • materiały dodatkowe w tym przykładowe okładki, checklista zadań do zrobienia w procesie selfpublishing

Dla kogo?

To kurs dla wszystkich, którzy rozważają samodzielne wydanie książki. Nieważne, czy chcesz wejść do świata literatury, czy podzielić się ze światem wiedzą ekspercką. Mało tego: nieważne, czy masz kilkadziesiąt tysięcy obserwujących w mediach społecznościowych, czy dotąd Twojego bloga obserwowali tylko rodzice i pięć botów. 

Co da Ci ten kurs?

Kurs przeprowadzi Cię przez kolejne etapy wydawania książki, od jej napisania po postpremierowe spotkania autorskie, tak, żeby Twoje dzieło poznało i pokochało jak najwięcej czytelników 

Joanna Krystyna Radosz

Doktorka literaturoznawstwa, pisarka, tłumaczka, redaktorka, recenzentka i dziennikarka. 
Z wykształcenia literaturoznawczyni specjalizująca się w literaturze popularnej. Na co dzień pracuje ze słowem. Wydała pięć książek, w tym trzy w selfpublishingu. Od 10 lat współpracuje z autorami i wydawcami jako redaktorka, recenzentka, tłumaczka i konsultantka merytoryczna. 

www.workwithwords.pl

Created with