Kasia Malinowska

PEWNOŚCI SIEBIE MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ

Znasz ten żart, który krąży wśród psychologów: „Powiedz mi czym się zajmujesz, a powiem ci z czym masz problem”. Ja co prawda nie jestem psychologiem tylko life coachem, ale to zdanie idealnie opisuje moją zawodową drogę.

Od ponad 8 lat wspieram kobiety w budowaniu autentycznej pewności siebie. Wiele osób pyta mnie dlaczego zajęłam się właśnie tym tematem. Z dwóch powodów.

Po pierwsze ja sama przez wiele lat nie czułam się wystarczająco pewna siebie, więc próbowałam tuszować ten brak na wszelkie możliwe sposoby. Perfekcjonizm, surowość, samokrytyka i absurdalnie wysokie wymagania były u mnie na porządku dziennym. Zbudowałam w sobie siłę, która – prawdę mówiąc – niewiele miała wspólnego z autentyczną pewnością siebie.

Po drugie, zaobserwowałam, że niezależnie od tego z jakim tematem przychodzą do mnie moje klientki u podstaw większości z nich leży gigantyczna niepewność. Dlatego moją misją jest sprawianie by kobiety uwierzyły w siebie, przestały się bać i zaczęły żyć po swojemu.

CZYM NIE JEST AUTENTYCZNA PEWNOŚĆ SIEBIE?

Często uważa się, że osoby głośne, przebojowe, ekspansywne, mocno skupiające na sobie uwagę są pewne siebie. Otóż niekoniecznie.

To może być pozorna pyszałkowatość i arogancja. Rodzaj zbroi, pod którą tak naprawdę skrywa się niepewność.

Prawdziwa i autentyczna pewność siebie nie potrzebuje manifestować swojej obecności ani siły. Ona opiera się na wysokiej samoocenie, która wynika ze świadomości swoich zasobów, talentów, doświadczenia i kompetencji oraz samoakceptacji, która obejmuje nasze jasne i ciemne miejsca. Pewność siebie nie nie krzyczy. Wręcz przeciwnie – często szepcze do nas słowami: „Nic się nie stało. Spróbuj jutro jeszcze raz”.  

CO NAM DAJE AUTENTYCZNA PEWNOŚĆ SIEBIE?

Diametralnie poprawia jakość naszego życia, a konkretnie:
 • Zmienia nasze myśli w działanie. Dodaje nam zuchwałości oraz niezachwianej wiary w siebie. Dzięki niej nabieramy wiatru w żagle i żyjemy w zgodzie z naszymi wartościami oraz drzemiącym w nas potencjałem.
 • Sprawia, że lepiej o sobie myślimy i lepiej się ze sobą czujemy. Nie przejmujemy się tym, co inni myślą na nasz temat. Szybciej podnosimy się po życiowych upadkach. Sprawniej radzimy sobie z wyzwaniami dnia codziennego.
 • Przynosi wewnętrzny spokój. Jeśli czujemy się pewne siebie doskonale wiemy co jest dla nas ważne, a z czego możemy zrezygnować bez żalu. Mamy w sobie dużo zaufania, które pomaga nam  dokonywać właściwych wyborów.   


Zastanawiałaś się kiedyś, co by się zmieniło gdybyś była bardziej pewna siebie?
Co byś wtedy zrobiła?
Czegoś byś spróbowała, a z czego zrezygnowała?
Na co byś się odważyła?
Po co sięgnęła?
Co by się wtedy zmieniło w twoim życiu?
Całkiem sporo, prawda?! No właśnie, to co nas najczęściej powstrzymuje przed działaniem to przede wszystkim brak pewności siebie.

JAK WZMOCNIĆ PEWNOŚĆ SIEBIE

Pewność siebie jest jak mięsień co oznacza, że na każdym etapie życia można ją rozwijać, trenować i zwiększać. Nie jest tak, że albo się z nią rodzimy, albo już po nas.
Dla tych z Was, które chciałyby popracować nad zwiększeniem pewności siebie przygotowałam kurs "Autentyczna pewność siebie".

Ten program sprawi, że nauczysz się w końcu zauważać i dostrzegać swój potencjał, zaczniesz śmiało realizować swoje cele oraz marzenia i najważniejsze – odważysz się pokazać światu taką, jaką jesteś naprawdę.
A jesteś pełna, kompletna i właściwa. Tego możesz być absolutnie pewna! Już teraz.

Jesteś zainteresowana kursem "Autentyczna pewność siebie"?

Zapisz się na okres próbny do TRIBI i ucz się od najlepszych już dziś!

JAK BĘDZIESZ PRACOWAĆ NA KURSIE?

Kurs składa się z 6 modułów, a każdy moduł to inny temat. Kolejne moduły to:
 • SAMOŚWIADOMOŚĆ
 • PERFEKCJONIZM
 • EMOCJE
 • ASERTYWNOŚĆ
 • PORAŻKI I SUKCESY
 • NIEPOSKROMIONA PEWNOŚĆ SIEBIE


   Każdy moduł składa się z części merytorycznej, praktycznej, tematycznego Q&A i transkrypcji. Część praktyczna to karty pracy i ćwiczenia, które zachęcą Was do pogłębionej pracy z tematem

   Na sam koniec kursu dostaniesz również listę książek do pracy. Tytuły wybrane specjalnie dla Was, które są pięknym i wartościowym uzupełnieniem treści kursu.

   DLA KOGO JEST TEN KURS?

   Dla tych z was, które mają już dość:

   blokującego perfekcjonizmu,
   wątpienia w siebie,
   spełniania cudzych oczekiwań,
   obawy przed porażką,
   lęku przed oceną,
   stawiania siebie i swoich potrzeb na końcu.

   Kasia Malinowska

   LIFE COACH

   Certyfikowany coach, trenerka umiejętności miękkich, ekspertka Fundacji Sukces Pisany Szminką.
   Pomaga kobietom odzyskać pewność siebie. Prowadzi warsztaty, szkolenia, webinary, prelekcje oraz sesje coachingowe w języku polskim i angielskim.
   Współpracuje z firmami jak również z klientem indywidualnym.
   Created with