PROMOCJA DO 31.05.2023!

Kup książkę "Freelancer 2.0" Agnieszki Skupieńskiej w promocyjnej cenie 69 zł
lub w zestawie z subskrypcją TRIBI za 99 zł
Empty space, drag to resize
Write your awesome label here.

CHCESZ ZOSTAĆ FREELANCEREM 2.0?

Freelancerem 2.0, czyli przedsiębiorcą, nowej generacji, który jest świadomy, że dzięki swoim umiejętnościom może zbudować stabilny, przemyślany biznes? Właśnie świętujemy PREMIERĘ najnowszej książki Agnieszki Skupieńskiej "Freelancera 2.0." i z tej okazji możesz kupić ją w specjalnej cenie 69 zł (zamiast 79 zł) lub w zestawie z subskrypcją TRIBI w cenie 99 zł (zamiast 155 zł).

Z tą książką:

  • przeprowadzisz audyt swojej działalności freelancerskiej - jakie usługi wykonujesz, a jakimi nie chcesz się zajmować, dla jakich klientów pracujesz i kto jest Twoim idealnym klientem, ile czasu poświęcasz na pracę, ile na obsługę działalności oraz ile zarabiasz miesięcznie, a ile w przeliczeniu na godzinę?
  • poznasz cztery metody zwiększania przychodu - dzięki wdrożeniu nawet jednej z nich można z freelancera, który żyje od zlecenia do zlecenia, stać się specjalistą, który nie martwi się o płynność finansową.
  • dowiesz się, jak zapewnić sobie dodatkowe źródła dochodu - znajdziesz pomysły na skalowanie swojego biznesu i oderwanie zarabiania od czasu pracy.

DOSTĘPNE OPCJE

#kursoksiążka papierowa, EPUB, MOBI, PDF,
zestawy z subskrypcją TRIBI
01

Książka papierowa

A właściwie #kursoksiążką, czyli połączenie książki i kursu. Znajdziesz w niej pobudzające do myślenia ćwiczenia i wskazówki, miejsce na notatki i... kilkadziesiąt podpowiedzi na to, jak zwiększyć swój przychód w solobiznesie! 
02

e-book

Książka dostępna w formacie MOBI, EPUB, PDF, więc możesz mieć ja zawsze przy sobie na dowolnym czytniku lub tablecie.
03

Zestawy

Książkę w dowolnym formacie możesz również kupić w zestawie z 1-miesięczną subskrypcją w promocyjnej cenie 99 zł.
!!!

Daj nam znać, co myślisz

Będziemy wdzięczne za wszystkie opinie na temat tej gorącej premiery. Możesz przesłać nam ją na adres pytania@tribi.pl lub oznaczając nasz profil na Instagramie: @tribi_plarforma

Kup książkę w cenie 69 zł (zamiast 79 zł) lub zestaw
z subskrypcją TRIBI za 99 zł (zamiast 155 zł).
Promocja trwa do 31.05.2023 do północy. 

Nie zwlekaj i skorzystaj z promocji już dzisiaj!
AGNIESZKA SKUPIEŃSKA

FREELANCER 2.0

Najnowsza książka Agnieszki, a właściwie #kursoksiążką, czyli połączenie książki i kursu zawiera pobudzające do myślenia ćwiczenia i wskazówki, miejsce na notatki i... kilkadziesiąt podpowiedzi na to, jak zwiększyć swój przychód w solo biznesie! Część sprawdzi się dla osób działających online, inne - gdy spotykasz się ze swoim klientem na żywo. Wszystko poparte przykładami z polskiego rynku wraz z namiarami na ludzi, którymi warto się inspirować.

Agnieszka Skupieńska

FREELANCERKA, PRZEDSIĘBIORCZYNI, WŁAŚCICIELKA SKLEPU INTERNETOWEGO Z AKCESORIAMI DLA DOMOWYCH BARMANÓW, BLOGERKA, PODCASTERKA. 
Od 2013 toku na blogu Tosieoplaca.pl porusza zagadnienia związane z pracą w domu i zarabianiem przez internet. Autorka książki „Zostań freelancerem 2.0” i kursów online o prowadzeniu małej firmy. Ma na swoim koncie także kilka książek z przepisami na drinki. 

Tribi Sp. z o.o.

Al. Pokoju 26/84 31-564 Kraków Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000994847 Kapitał założycielski 185 000,00 PLN, NIP 6751771215

Obsługa klienta

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. 

Napisz do nas: pytania@tribi.pl
Telefon: 518 248 255 

Social Media

Created with